DUK

  1. Kokiais atvejais mums į biurą reikia pristatyti originalius dokumentus?

Tada, kai norite, kad vertimas būtų susegtas su originalu ir patvirtintas mūsų biuro arba notaro tvirtinimu. Taip pat, kai norite, kad notaras paliudytų originalių dokumentų nuorašus. Ir dar tuomet, kai jūsų nuskanuotas ir el. paštu mums atsiųstas dokumentas yra labai prastos kokybės ir be originalo vertėja negali išversti visos jame esančios informacijos.

  1. Ar dokumentus vertimui būtinai turi pristatyti / atsiimti jų savininkas?

Tikrai ne. Kliento vardu juos gali pateikti ir atsiimti jo šeimos narys, giminaitis, draugas ar bet koks kitas asmuo, kuriuo klientas pasitiki.

  1. Ar galima originalius dokumentus mums į biurą atsiųsti paštu?

Taip, žinoma. Siųskite juos registruotu laišku. Taip pat mes galime jums patvirtintus vertimus išsiųsti paštu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje (išlaidas įtraukiame į sąskaitą). Tik prašome nurodyti tikslų adresą! 

  1. Ar galima pa(si)skirti laiką vertimų tvirtinimui pas notarą?

Deja, tokios galimybės nėra. Notaras laiką paskiria tik įvairiems sandoriams vykdyti, įgaliojimams, sutikimams ir pan. dokumentams sudaryti.

  1. Ar reikia seno pavyzdžio gimimo ir santuokos liudijimus, išduotus LTSR, pakeisti naujais?

Taip, ypač vykstant į užsienį dirbti, mokytis ar santuokos sudarymo tikslais. Minėtus dokumentus, netgi išduotus kitame mieste, keičia Vilniaus miesto civilinės metrikacijos skyrius
(K. Kalinausko g. 21, Vilnius 03107). Šis skyrius gali išduoti naujus dokuentus ir skubos tvarka.

  1. Ar Lietuvoje galima apostilizuoti ir / ar legalizuoti dokumentus, išduotus ne Lietuvos Respublikoje?

Ne, apostilizuojami ir legalizuojami gali būti tik Lietuvos Respublikoje išduoti dokumentai, užantspauduoti herbiniu antspaudu (su Vyčio ženklu). Užsienio kalba išduoti dokumentai turi būti apostilizuojami ir legalizuojami būtent toje šalyje, kurioje jie buvo išduoti. Detalesnės informacijos apie šią paslaugą galima rasti mūsų interneto svetainės skiltyje APOSTILĖ.

  1. Ar sukurtus sveikinimo tekstus galime įrišti / įsegti į tam tikrą aplanką arba užrašyti ranka atviruke?

Deja, ne. Sukurtą tekstą (dažniausiai du variantus) klientas pagal savo skonį ir / ar artimųjų / draugų pageidavimus turi įforminti pats.

  1. Ar už paslaugas galima atsiskaityti mokėjimo kortele?

Deja, ne. Atsiskaityti galima arba pavedimu iki atsiimant vertimą arba grynaisiais atvykus į biurą.