Vertimai

 

Skubiai reikia tikslaus dokumento užsienio kalba vertimo? „Lisnora“ – tai aukštos kokybės vertimų paslaugos iš/į daugelį pasaulio kalbų raštu ir žodžiu, itin greitas dokumentų legalizavimas pažyma (Apostile), notarinio vertimo tikrumo liudijimas.

Turime patirties įvairiose srityse, mūsų vertėjai yra susipažinę su daugybe įvairių tekstų ir specialia terminologija. Visi verčiami tekstai yra redaguojami siekiant, kad mintys juose būtų išdėstomos aiškiai, logiškai ir be jokių kalbos klaidų. Vertimus tvirtiname pagal kliento reikalavimus, galime pristatyti juos tiesiai į Jūsų darbovietę arba išsiųsti nurodytu adresu.


  • Vertimai. Mūsų profesionalūs vertėjai tekstus verčia iš/į daugelį pasaulio kalbų, įskaitant retas kalbas – arabų, japonų, hebrajų. Taip pat atliekame skubius vertimus iš/į anglų, rusų, lenkų, vokiečių kalbas. Jei mūsų tinklalapyje neradote reikiamos kalbos, tai dar nereiškia, kad negalėsime Jums padėti. Kai reikia išversti tekstą iš/į itin retą kalbą, kreipiamės į užsienio partnerius. „Lisnora“ paslaugos, atsižvelgiant į individualius klientų poreikius, gali būti teikiamos šiais būdais:
    • Vertimas žodžiu ir raštu.
    • Vertimas telefonu.
    • El. susirašinėjimų vertimas.
  • Biuro ir notarinis vertimų tvirtinimas. Tai oficialus vertimo tikslumo bei kokybės patvirtinimas su mūsų biuro antspaudais bei vertėjų parašais, kuris dažnai reikalaujamas teikiant vertimą valstybinėms institucijoms ar privataus sektoriaus įmonėms.
  • Patvirtintų vertimų pristatymas/siuntimas paštu. Už sutartą papildomą mokestį patvirtinus vertimus galime išsiųsti paštu pagal nurodytą tikslų adresą arba pristatyti tiesiai į Jūsų namus ar biurą su kurjerio pagalba. Ši paslauga itin naudinga, jei dėl tam tikrų priežasčių, to padaryti patys negalite, o vertimus norisi gauti kuo skubiau.

Paslaugų kainos

Teikdami vertimo paslaugas visuomet laikomės konfidencialumo, klientams siūlome konkurencingas kainas bei operatyvų aptarnavimą. Mūsų pastangos buvo įvertintos sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2015-2016“, kuris patvirtina, kad „Lisnora“ yra Jūsų patikimas partneris, visus užsakymus vykdantis laiku bei sąžiningai besilaikantis finansinių įsipareigojimų.


Jei Jus domina mūsų teikiamos vertimų paslaugos ir jų kainos bei atliekamų darbų kokybė, siūlome peržiūrėti tekstų pavyzdžius bei vertimų paslaugų kainas. Tai pat kviečiame pasinaudoti mūsų siūlomomis ypatingomis nuolaidomis mokiniams ir studentams, jaunavedžiams, senjorams, lojaliems klientams, privačių įmonių bei valstybinių institucijų darbuotojams, tiems, kurie planuoja karjerą užsienyje arba yra grįžę iš užsienio po stažuotės/komandiruotės.

Mielai padėsime Jums su vertimais susijusiais klausimais. Mūsų siūloma aukštos kokybės pagalba, padės išvengti nemalonių situacijų, aiškiai suprasti bei taisyklingai perduoti norimą informaciją. Tegul Jūsų komunikacija užsienio kalba būna sklandi ir suprasta taip, kaip tikėjotės!