Skubus vertimas

„Dokumentus reikėjo išversti vakar. Rytoj išskrendu į kelionę. Tuo tarpu dokumentai vertimų biurui dar nepateikti.“ – tai labai dažna skubių vertimų situacija, kurią esame pasiryžę išspręsti. UAB „Lisnora“ tikslas yra užtikrinti operatyvų paslaugų suteikimą, ištaisyti susidariusią situaciją kuo įmanoma greičiau.

Skubus vertimas – tai toks vertimo būdas, kai šabloninius dokumentus išversti bei patvirtinti notariškai reikia per vieną dieną ar dar greičiau, arba tekstas turi būti verčiamas 10-ies lapų per dieną greičiu. Nors ir teikiame skubių vertimų į/iš anglų, rusų, lenkų, vokiečių bei prancūzų kalbas, savo klientams visuomet rekomenduojame kreiptis į vertimų biurą kiek įmanoma anksčiau.

Skubus vertimas → vertimailisnora@gmail.com


Greitas vertimas – kiekvienam skubančiam

Skubius vertimus galime atlikti greičiausiai, nes:

  • visuomet operatyviai reaguojame į užklausas;
  • bendradarbiaujame su greta esančiu notarų biuru.
  • dokumentus priimame Jums patogiausiu būdu: paštu, el. paštu, per „Skype“, „Viber“, „WhatsApp“ arba susitikus mūsų biure.
  • pasirūpinsime dokumentų siuntos pristatymu arba išsiuntimu į Jūsų nurodytą vietą.
  • Jūsų patogumui konsultacijas telefonu teikiame ir šeštadieniais.

Žinome, kad pateikiant dokumentus svarbi kiekviena minutė. Jei Jums reikalingas greitas vertimas, rekomenduojame pasirinktu elektroniniu būdu atsiųsti nuskenuotą dokumentą mums. Prieš siunčiant, visuomet įsitikinkite, kad dokumentas yra lengvai skaitomas, tai leis sutaupyti brangaus laiko ir padės išvengti nesklandumų. Jei dokumente esančių simbolių skaičių galima suskaičiuoti kompiuterinėmis programomis – galėsite paspartinti užklausos įvertinimą ir greičiau gauti atsakymą.

greitas vertimas skubusSiųsdami užklausą būtinai nurodykite terminą ir į kurią kalbą reikia išversti siunčiamą dokumentą. Taip pat, nepamirškite nurodyti, ar reikalingas notarinis, ar biuro tvirtinimas, arba reikalinga tik elektroninė versija. Svarbu žinoti, kad norint vertimą patvirtinti notariškai, būtina pristatyti dokumento originalą.

Persiuntę dokumentą, paskambinkite telefonu +370 682 27233 ir informuokite apie savo užklausą. El. paštu galėsime aptarti likusias užsakymo sąlygas: kainą, termino patvirtinimą, kokiu būdu bus pateikti vertimai bei grąžinti originalūs dokumentai. Visuomet operatyviai reaguojame į klientų pateiktas užklausas, nes siekiame, jog klientai gautų visus atsakymus bei pasiūlymus, kuo įmanoma greičiau.


Paslaugų kokybė ir operatyvumas

Greitas vertimas gali būti reikalingas bet kada, užklupus neatidėliotiniems reikalams. Nereikėtų jaudintis, kad toks atsakingas bei didelio kruopštumo reikalaujantis darbas gali užtrukti net kelias dienas. O kur dar kelionė į vertimų biurą? Mūsų vertėjams skubūs vertimai yra kasdieninio darbo dalis. Tačiau nereikėtų galvoti, kad greiti vertimai yra prasti vertimai. Visi „Lisnora“ vertimai yra atliekami laikantis griežtų kokybės reikalavimų. Laikomės konfidencialumo, savo klientams siūlome konkurencingas kainas bei operatyvų aptarnavimą.

„Lisnora“ – tai skubus bei nebrangus standartinių dokumentų (diplomų, pažymų, gimimo, santuokos ir kitų liudijimų) vertimas į populiariausias pasaulio kalbas bei tvirtinimas pagal kliento reikalavimus. Susiekite su mumis Jums patogiausiu būdu ir mes pasirūpinsime, kad per sutartą laiką Jus pasiektų kokybiškas, skubus vertimas.


Dėl Skubaus vertimo kreiptis → vertimailisnora@gmail.com