Tekstų vertimas

Daugeliui žmonių bei įmonių vertimo paslaugų reikia kiekvieną dieną. Įvairios tematikos tekstų vertimai iš/į populiariausias bei rečiau naudojamas užsienio kalbas yra viena pagrindinių „Lisnora“ vertimų biuro teikiamų paslaugų. Mes siekiame, kad tekstų vertimas būtų tikslus bei kokybiškas, prisidėtų prie Jūsų asmeninės ar verslo sėkmės, komunikacinių procesų sklandumo.

Šiais laikais vertimai yra neatsiejama daugelio įmonių veiklos dalis, todėl žinome, kaip svarbu paruošti kokybišką vertimą. Turime sukaupę daug patirties verčiant įvairaus pobūdžio tekstus ir dokumentus. Dėl profesionalios vertėjų komandos mums pavyksta įgyvendinti didelės apimties vertimo projektus įvairiomis kalbomis.

Tekstų vertimas → vertimailisnora@gmail.com


Profesionalus tekstų redagavimas

tekstų vertimasŠiais laikais tekstą apytikriai galima išversti naudojantis įvairiomis vertimo programomis, tačiau tie, kurie praktiškai susidūrė su programiniu vertimu, puikiai žino, kaip ilgai tenka atrinkinėti ar net spėlioti tikrąją teksto prasmę. Retas kuris susimąsto, jog vertėjo darbe neužtenka kalbinių žinių – reikia logikos, patirties, intuicijos, kūrybingumo.

Siekiant aukščiausios paslaugų kokybės, visi mūsų verčiami tekstai yra redaguojami tam, kad mintys juose būtų išdėstytos logiškai, tiksliai ir aiškiai, be jokių kalbos klaidų. Net ir dėl vienos vertimo, stiliaus ar loginės klaidos, vertimas gali būti netinkamas naudoti.

Tekstų redagavimas – tai paslauga, kuomet tekstas patikrinamas pagal rašybos, skyrybos, stiliaus bei kompiuterinio raštingumo taisykles. Visuomet rekomenduojame pasirūpinti kokybišku bet kokio turinio, kuris bus platinamas viešumoje, redagavimu. Stilistiškai suredaguotas tekstas atrodo profesionaliai, yra aiškiai suprantamas.


Mūsų rašomų tekstų pavyzdžiai

  • Neoficialūs kūrybiniai tekstai. Rašome žaismingus tekstus diplomams, sertifikatams, kvietimams, progines kalbas bei sveikinimus, verčiame juos į pageidaujamą kalbą.
  • Oficialūs kūrybiniai tekstai. Tai reklaminiai tekstai, oficialūs sveikinimai.

Tai specifinis tekstų rašymas ir vertimas su kūrybiniais elementais, adaptuojant tekstą bei perteikiant originalaus teksto mintį. Tokio tipo vertimai reikalauja ne tik daugiau laiko, bet taip pat kūrybinių vertėjo gabumų, tad juos kokybiškai atlikti gali toli gražu ne kiekvienas vertėjas. Mūsų vertimų biuras gali pasiūlyti kokybiškas kūrybinio vertimo paslaugas lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, prancūzų bei kitų kalbų deriniais.


Biuro ir notarinis vertimų tvirtinimas

Išversto dokumento teisingumas gali būti patvirtinamas vertėjo parašu ir vertimų biuro antspaudu. Užsakovui pageidaujant, galimas notaro patvirtinimas. Tokiu atveju, notaras tvirtina vertėjo parašą dokumentuose, kurie pateikiami kartu su originaliu dokumentu arba notaro patvirtintu nuorašu. Mūsų vertimo biuras glaudžiai bendradarbiauja su visai šalia esančiais notarų biurais, todėl galime garantuoti greitą dokumentų legalizavimą Apostilės pažyma, notarinį vertimo tikrumo liudijimą.


Vertimų užsakymas bei pristatymas

Jums nebūtina atvykti į mūsų biurą, jeigu reikalingas skubus tekstų vertimas raštu. Dokumentus taip pat galite atsiųsti paštu, per kurjerius arba elektroniniu paštu. Gera žinia – nuo šiol Jūsų patogumui, galime bendrauti ir bendradarbiauti per „Viber“ ir „WhatsApp“ programėles. Vertimus raštu atliekame pateiktoms spausdinto dokumento kopijoms ir skaitmeniniams dokumentams. Skaitmeninius dokumentus verčiame beveik visais įmanomais formatais.

Jei dėl tam tikrų priežasčių patys atsiimti vertimų negalite, už sutartą mokestį Jums patogiu laiku išverstus bei patvirtintus vertimus su pašto ar kurjerio pagalba pristatysime į Jūsų namus ar biurą, pagal nurodytą adresą.


Dėl vertimų paslaugų kreiptis → +370 682 27233