Vertimo biurai

Suprasti kalbą, kuria nekalbame kasdiena, ne visuomet paprasta ir lengva. Vis dėlto bene kiekvienas iš mūsų nuolat susiduria su skirtingų kalbų tekstais, dokumentais ar kitais šaltiniais, kuriuose pateikiama reikšminga ir reikalinga informacija. Norint ją efektyviai suprasti, galima bandyti išmokti užsienio kalbą pačiam arba rinktis kitą, lengvesnį bei padedantį sutaupyti brangaus laiko, variantą. Šis variantas – vertimus atliekančių biurų paslaugos. Vertimo biurai siūlo aukštos kokybės paslaugas, kuriomis pasinaudoję, galėsite be vargo suprasti įvairiomis užsienio kalbomis parašytus tekstus, nusiųsti reikiamus dokumentus ar lengvai bendrauti su tolimų šalių gyventojais.


Kokybiškos vertimo paslaugos

Vertimo biurai, kuriuose verčiami tekstai, skiriasi nuo neprofesionalių specialistų tuo, kad juose dirba savo srities žinovai. Tik profesionalai gali kokybiškai, kruopščiai, patikimai išversti skirtingų kalbų tekstus per optimalų laiko tarpą. Juk vertimas – daug žinių bei gilaus kalbų išmanymo reikalaujanti sritis, o norint ją sėkmingai taikyti, neužtenka tik mokėti susikalbėti užsienio kalba, reikia žinoti visas gramatikos, stiliaus ir kitas subtilybes.

Vertimų paslaugos gali būti teikiamos tiek žodžiu, tiek raštu. Jų kaina priklauso nuo informacijos apimties bei pasirinktos kalbos. Mūsų biure dirbantys vertėjai, bendradarbiaudami su kitais profesionalais, gali pasiūlyti sėkmingą informacijos vertimą iš bei į anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ukrainiečių, ispanų, italų, islandų, japonų ir kitas kalbas. Be to, biurai ir juose dirbantys specialistai, gali būti puikūs partneriai verčiant informaciją telefonu. Tokia paslauga naudinga tuomet, kai telefonu sprendžiami svarbūs klausimai, pavyzdžiui, bendraujama su užsienio institucijų atstovais arba verslo partneriais, ir norima, kad vienas kito supratimas būtų maksimalus.

Didelis dėmesys yra skiriamas elektroninių susirašinėjimų vertimui. Šiais laikais didelė dalis pokalbių vyksta susirašinėjant. Tačiau ne visuomet sėkmingai pavyksta suprasti, ką nori pasakyti pranešimo siuntėjas. Tokiu atveju, į pagalbą atskuba profesionalūs vertėjai, kurie padeda suprasti gautų laiškų turinį bei taisyklingai į juos atsakyti.


Vertimai – tiesiai į namus

Kai kurių vertimų pateikimas oficialioms institucijoms negali būti vykdomas be jų patvirtinimo. Mūsų biuras yra įsikūręs netoli Užsienio reikalų ministerijos bei notaro biuro, todėl siūlome greitą, patogų įvairių dokumentų ar oficialių tekstų patvirtinimą. Patvirtintus vertimus už sutartinį mokestį su pašto ar kurjerio pagalba galime pristatyti tiesiai į Jūsų namus. Tokia paslauga ypač naudinga, kai patvirtintų dokumentų reikia greitai, o atvykti jų atsiimti galimybių nėra.

Vertimo biuras – vieta, kuri rūpinasi ne tik sklandžiu tekstų ar žodinės informacijos vertimu, bet ir Jūsų patogumu. Be vertimo, tvirtinimo, pristatymo paslaugų, siūlome pasinaudoti profesionaliu tekstų redagavimu, raštų rengimu, proginių kalbų rašymu ar kitomis reikalingomis paslaugomis.

admin

View more posts from this author