Vertimų biuras Vilniuje „Lisnora“

Mūsų vertimų biuras įsikūręs netoli Užsienio reikalų ministerijos (apie 300 m) ir notaro biuro (apie 200 m), todėl užtikriname itin greitą dokumentų legalizavimą pažyma (Apostille)notarinį vertimo tikrumo liudijimą.

Verčiame tekstus iš/į daugelį pasaulio kalbų (įskaitant retas kalbas, pvz., arabų, japonų, hebrajų). Atliekame skubius vertimus iš/į anglų, rusų, lenkų, vokiečių bei suomių kalbas.

Verčiami tekstai redaguojami, kad mintys juose būtų išdėstytos aiškiai, tiksliai, logiškai, be jokių kalbos klaidų. Vertimus tvirtiname pagal kliento reikalavimus. Esant poreikiui, galime juos pristatyti į biurą ar namus su kurjerio pagalba arba išsiųsti paštu nurodytu adresu.

Rašome progines kalbas bei sveikinimus, verčiame juos į pageidaujamą kalbą.

Laikomės konfidencialumo, siūlome konkurencingas kainas bei operatyvų aptarnavimą. Siūlome peržiūrėti dokumentų pavyzdžius su vertimo kainomis. Taip pat galite pasinaudoti siūlomomis nuolaidomis moksleiviams, abiturientams, studentams, jaunavedžiams, senjorams, lojaliems klientams, valstybinių institucijų ir privačių įmonių darbuotojams, planuojantiems karjerą užsienyje ar grįžusiems iš užsienio po stažuotės/komandiruotės.

Jūsų patogumui šeštadieniais teikiame konsultacijas telefonu.


 

„Lisnora“ vertimų biuras Vilniuje – gera vertimo vieta!

 

 

Itin greitas dokumentų legalizavimas ir tvirtinimas pažyma (Apostille), notarinis vertimo tikrumo liudijimas.

 

Skubus ir nebrangus standartinių dokumentų (diplomų ir pažymų) vertimas į populiarias kalbas ir tvirtinimas pagal kliento reikalavimus.

 

 

Proginių kalbų ir sveikinimų rašymas įvairiomis kalbomis.

 

 

 


 

„Lisnora“

Profesionalūs vertimai raštu ir žodžiu. Mums nebūna nei per mažų, nei per didelių užsakymų. Vertimo paslaugos yra teikiamos privatiems asmenims, kurie į mus dažniausiai kreipiasi dėl asmens dokumentų, pažymų, ligos istorijų, brandos atestatų bei diplomų vertimų. Mus taip pat renkasi įmonės, kurioms reikalingos sutarčių, sertifikatų, ataskaitų, įgaliojimų, instrukcijų, reklaminių tekstų vertimo paslaugos. Galime padėti Jums įveikti sudėtingų kalbų barjerus bei kultūrinius skirtumus ar sėkmingai vystyti savo veiklą pasaulinėje aplinkoje.

Per ilgus veiklos metus įgijome didelę profesinę patirtį, perpratome vertimo iš/į įvairias užsienio kalbas subtilybes. Gerai suvokiame klientų poreikius bei tikslus, tad galime patarti ne tik vertimo, bet taip pat dokumentų tvarkymo klausimais. Mūsų vertimų biure galite užsisakyti tiek pavienę paslaugą, tiek visą kompleksą. Visuomet siekiame aukščiausios kokybės rezultato, kadangi norime pelnyti Jūsų pasitikėjimą.

Maloni padėka ir sprendimas su mumis bendradarbiauti – didžiausias mūsų nuoširdaus darbo įvertinimas.
Mums svarbi kiekvieno vertimo kokybė, tikslumas bei numatytų terminų laikymasis. Esame pasiruošę profesionaliai perteikti tai, ką buvo norėta pasakyti originalo kalba. Mūsų patyrę vertėjai pasitelkia visą savo turimą patirtį tam, kad Jums reikalingas vertimas būtų atliktas nepriekaištingai – tiksliai, kokybiškai bei reikiamu laiku. Atsidavusi bei iniciatyvi „Lisnora“ profesionalių vertėjų komanda užtikrins, kad liktumėte patenkinti suteiktomis paslaugomis.