Vertimų biuras Vilniuje „Lisnora“

Mūsų biuras įsikūręs netoli Užsienio reikalų ministerijos (apie 300 m) ir notaro biuro (apie 200 m), todėl užtikriname itin greitą dokumentų legalizavimą ir tvirtinimą pažyma (Apostille), notarinį vertimo tikrumo liudijimą.

Verčiame tekstus iš/į daugelį pasaulio kalbų (įskaitant retas kalbas, pvz., arabų, japonų, hebrajų). Atliekame skubius vertimus iš/į anglų, rusų, lenkų, vokiečių ir suomių kalbas.

Verčiami tekstai redaguojami, kad mintys juose būtų išdėstytos aiškiai, tiksliai, logiškai ir be kalbos klaidų. Vertimus tvirtiname pagal kliento reikalavimus ir galime juos pristatyti į biurą ar namus arba išsiųsti paštu nurodytu adresu.

Rašome progines kalbas bei sveikinimus ir verčiame juos į pageidaujamą kalbą.

Laikomės konfidencialumo, siūlome konkurencingas kainas ir operatyvų aptarnavimą. Siūlome peržiūrėti dokumentų pavyzdžius su vertimo kainomis. Taip pat galite pasinaudoti siūlomomis nuolaidomis moksleiviams, abiturientams ir studentams, jaunavedžiams, senjorams, lojaliems klientams, valstybinių institucijų ir privačių įmonių darbuotojams, planuojantiems karjerą užsienyje ar grįžusiems iš užsienio po stažuotės/komandiruotės.

Jūsų patogumui dirbame ir šeštadieniais.

„Lisnora“ vertimų biuras Vilniuje – gera vertimo vieta!

 

Itin greitas dokumentų legalizavimas ir tvirtinimas pažyma (Apostille), notarinis vertimo tikrumo liudijimas.

Skubus ir nebrangus standartinių dokumentų (diplomų ir pažymų) vertimas į populiarias kalbas ir tvirtinimas pagal kliento reikalavimus.

 

Proginių kalbų ir sveikinimų rašymas įvairiomis kalbomis.